KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14367341
nr 1436 7341
Linnea Larsson, Gamla sta´n. Signerad, daterad 2020. Olja på duk, 46x55, oramad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 6 december 2021
kl 19:03:20
1.000 kr
1.300 kr
1.500 kr
2.000 kr